Share
rotate background
Západní pohled

Novostavba RD v obci Lučina

Tento dům má přízemí, obytné podkroví a garáž pro dva osobní automobily přímo v objektu domu. V přízemí se nachází již zmíněná garáž, pokoj, koupelna, technická místnost, spíž, obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem. Součástí obývacího pokoje je krb, který zvýší komfort pobytu v místnosti a dále je možné vyjít z obývacího pokoje na krytou terasu a do zahrady. Do garáže lze vstoupit přes technickou místnost nebo zadním vstupem ze zahrady. Obytné podkroví obsahuje koupelnu, dva pokoje a ložnici se samostatnou šatnou.

V galerii je k nahlédnutí i obývací pokoj s kuchyňským koutem.

ČERNÝ LES_10 (3)

Novostavba RD v Karviné

Dvoupodlažní rodinný dům s terasou a s krytým stáním pro dva osobní automobily. Dům má sedlovou střechu a nad zádveřím je střecha plochá. V přízemí se nachází zmíněné zádveří, technická místnost, obývací pokoj s krbem, jídelna s kuchyňským koutem, spíž a koupelna s wc. Ve 2.NP jsou 3 pokoje, koupelna a samostatné wc. Patra propojuje přímé schodiště. Celou délku domu na jižní straně zaujímá krytá terasa.

vizualizace - Obrázek4

Novostavba RD v Karviné

Jednopodlažní rodinný dům v kategorii 4+1 s terasou a s krytým stáním pro dva osobní automobily. Dům má pultovou střechu. Na dům navazuje kryté stání s místností pro uložení zahradního náčiní či sportovního vybavení a celá konstrukce stání je dřevěná, zakončená plochou střechou.

ex3_1

Novostavba RD v Dolních Dunajovicích

Bungalov v půdorysném tvaru písmene „L“, v kategorii 4+1 s krytou terasou se nachází v jihomoravské obci, kdy musela být dodržena linie zástavby. Také musela být navržena střecha v takovém stylu, aby zapadla k okolní zástavbě, proto byla zvolena sedlová střecha, která zastřešila celý objekt i přilehlou terasu. V domě se nachází tři pokoje, šatna, koupelna, tech.místnost a prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyňským koutem, na který navazuje spíž. Fasáda byla doplněna o prvky z kamenného obkladu.